Протест на шахті на Луганщині: десятеро гірників піднялися на поверхню, ще десять залишаються під землею

Протест на шахті на Луганщині: десятеро гірників піднялися на поверхню, ще десять залишаються під землею Фото: dn.npu.gov.ua

За словами голови Незалежної профспілки гірників Михайла Волинця та представника омбудсмена на Донбасі Павла Лисянського, в одного з гірників піднявся тиск, тому медики рекомендували йому піднятися на поверхню. Разом із ним піднялися ще 9 гірників, інформує "Громадське". Об этом сообщает new-s.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Наразі під землею знаходяться 10 шахтарів, акція протесту триває", — заявив Волинець, додавши, що шахтарі планують "змінити тактику протестів".

За словами голови профспілки, 8 липня на шахті відбудуться збори працівників.

"Не важко здогадатися, що протести стануть більш радикальними. Шахтарі вкрай розлючені і обурені байдужим ставленням влади до них та до ситуації яка склалася на копальні", — заявив Волинець.

Нагадаємо, що на шахті "Гірська" в Луганські області шестеро гірників відмовляються підніматися на поверхню, протестуючи проти відключення шахти від електроенергії.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/protest_na_shahti_na_luganshchyni_desyatero_girnykiv_pidnyalysya_na_poverhnyu_shche_desyat_zalyshayutsya_pid_zemleyu_296021.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя